درباره ما

شرکت پرداخت الکترونیک سپهر در سال 1386، به منظور ارائه راهکارهای جامع فناوری مورد نیاز بانک‌ها و سایر موسسات مالی و اعتباری، طراحی و اجرای اتوماسیون‌های بانکی، ارائه خدمات پرداخت الکترونیک و بانکی اعم از نرم‌افزاری و سخت‌افزاری، واردات و فروش کارت‌های الکترونیک هوشمند، پیاده سازی سامانه‌های امنیتی مرتبط به حوزه پرداخت، شخصی سازی کارت‌های هوشمند و اخذ نمایندگی‌ها و سایر فعالیت مرتبط تاسیس گردید.

بر همین اساس، این شرکت با بهره‌ گیری از نیروهای متخصص داخلی، دانش و تکنولوژی روز فعالیت خود را در زمینه استقرار سامانه‌های نوین در صنعت پرداخت الکترونیک آغاز نمود. در حال حاضر شرکت پرداخت الکترونیک سپهر در زمینه خدمات ممتاز پشتیبانی انواع دستگاه‌های کارتخوان، درگاه پرداخت امن اینترنتی ویژه وبسایت‌ها و فروشگاه‌های اینترنتی و سامانه پرداخت موبایلی فعالیت دارد.

 شرکت پرداخت الکترونیک سپهر به عنوان شرکتی سرآمد، چابک، يادگيرنده، مبتکر، خلاق و پويا؛ با وسیع‌ترین و به روزترین ابزارها و شبکه‌های پرداخت؛ با ارائه بهترین محصولات، سریعترین و با کیفیت‌ترین خدمات؛ با ستادی متخصص، نخبه، جوان و با تجربه و به کارگیری کارکنان بهره‌ور و کارآمد؛ به عنوان انتخاب اول مشتریان؛ در ایران و جهان خواهد درخشید.

 

 

کلیه حقوق وب‌سایت متعلق به شرکت پرداخت الکترونیک سپهر می باشد.©