نوشته‌ها

برندگان 26 تا 31 شهریور

برندگان 26 تا 31 شهریور به شرح ذیل می باشند:

برندگان 26 شهریور

 

محسن مطیع دولت   یزد

رحیم منجلی             نصیر شهر

خداداد حسین زهی   زاهدان

حسن احمدی            بندر گناوه

محمد کلاوشی          سمنان

فائق کریمی یلقوز آغاج            تهران

مریم جودکی رشنو   خرم آباد

منصور رحیمی        سنندج

معصومه احمدآبادی نیشابور

اسماعیل رحیمی حیدرآبادی     جهرم

مائده متقی قه           تهران

مریم بیک یزد

یحیی حسین زاده      وراوی

محمد سلیمی             بن

احمد ملاح                گرگان

صدرا طیبی و علی جمالی       شهرضا

زهرا قاسم زاده بجندی            گرگان

علی اکبر حسینی     مشهد

سید رضا هاشمی     تهران

صالح بدری          تهران

 

برندگان 27 شهریور

 

عبدالهادی قاسمی     انارستان

حانیه باقری سنگاچین              رضوانشهر

مهین کریمی دستنانی               دستنا

مجتبی قوام مسعودی تهران

کمال برادران           تهران

امیر حسین عربزاده بندرگناوه

سعید الوستانی          گرگان

حسن مرادی             تهران

هدیه عیوق               تهران

سحر احمدی         اهواز

28 شهریور

ابوالفضل رسولی     زنجان

اکبر شربتی نیا         اصفهان

تاجماه الهامی زاده    پاتاوه

کیومرث قاسمی کلیمی             پاکدشت

بهمن ایزدی             شیراز

محمد رضا حسینی   یزد

احمد رضا صيادی   شهرضا

هاشم مقتدر              ارومیه

سیما سالمی لمراسکی              بهشهر

علی حقگو            بروجرد

30 شهریور

اصغر جعفری         کلیبر

بیوک فرجی پیشکار تهران‌

جلیل خردمند            تبریز

عبدالهادی رسولی    میرآباد

مازیار فرزادفر        اصفهان

سید عبدالوحید سیدزاده             سرباز

زهرا عسگری         فارسان

مهیار تفضلی           گرمسار

زهرا بامداد خشت مسجدی      بندرانزلی

مسیحا قربانی           زنجان

جعفر خضری جله کران          نمین

قاسم خادم اهرم

حمزه فرقانی            آستارا

سید مهدی نبوی       تهران

محمود شجاع           لامرد

مسعود گلابی           رشت

محسن عشقی           نیشابور

علی وطن مهر         تبریز

جواد نیک بین و حسن حوزه حاج شیخ    کاشمر

محمدامین اصلان    میرآباد

31 شهریور

امیر حسین زاده نقده نقده

جبار امیری             تهران

سید حسن غمیلوئی   تهران

یاسر توکل               آستارا

زهرا محرمیان         مریوان

محمدعلی چاه جوئی مقدم         خوسف

محمود پور بیژن      بابل

بهمن ترکی هرچگانی              شهرکرد

مصطفی جلال الدین پروانه اول               سبزوار

احمد پیری           تبریز

 

اسامی برندگان 15 تا 25 شهریور

 

برندگان 15 تا 25 شهریور ماه به شرح ذیل می باشند:

برنگان 16 شهریور

سیدامیر پورنسائی    بندرانزلی

علی نبوی زنجان

بیژن ایرج                اصفهان

باقر مزینانیان          گرگان

مسعود پور حاجی اقچای         تهران

رضا حیدری            تهران

علی عباس یارمحمدی              تهران

پروین محمدی         کرمانشاه

عبداله پروانه زاده اصفهانی    اهواز

محمدرضا رضائی  تفت

 

برندگان 23 شهریور

بیژن بیرجندی         کرج

قربان نوروزی         ایذه

سید مجتبی حسینی حسین آباد   یزد

فاطمه ال کرد           اهواز

عبداله قوسی یوسف زهی        زاهدان

فرید عبدالهی صلب رویان

مهدی شاه قلی          میانه

وحید دین دار           شیروان

فراز نایب آقایی       تهران

امیر حسین اردانی   تهران

 

برندگان 24 شهریور

میثم ابولفتحی           نهاوند

مجید اشرف پور      تهران

مرتضی ابراهیمی ترکی          ایزدشهر

فروغ منصور اصل اهواز

فرهاد رواق              ایوان

قربان پور یوسفیان اقمسجد      تالش

عرفان درویشی        سقز

غلامعلی براتی        مشهد

سيده الهام حسینی     محمدیه

سیامک قبادی           اردبیل

حمید رخشانی          فاضل آباد

ابوذر شهواری         گرگان

حسن محمدی قلجچلوئی           اسلامشهر

اکبر امینی               مشهد

علی محمودنژاد        بوکان

علی هرمزی            ایرانشهر

محمد امیدی پور       نسیم شهر

حسن براتزاده رفوگر               مشهد

اصغر رسول خانی  تهران

وحیده دهقانی اشکذری         یزد

برندگان 25 شهریور

انسیه یوسفی مشکا پشتی          بندرانزلی

زینب امامی خطبه سرا            مشهد

سید رحیم زینالی فرخی            تبریز

شهره زارع دهقانانی               شیراز

بهنام احدی               قیدار

حسین پیری             قرچک

محمد صبایی            تهران

مولود صفری کیاش بندرانزلی

حسین اسکندری امینلوئی         نقده

حمید خواجه             خورموج

سید بهاالدین             سقز

طاهره پورحسن       تبریز

سمیرا دولاح            خورموج

ناصر عرفه حاج محمدی شجاع جابلو      تهران

علی واحدی              قم

تیمور پو صادق قرطاول          مراغه

جمشید سپهری         اهواز

محمد صالح مدبر     سراوان

رامین رضا متین متین             تهران

عبدالعلی جوهری    مال خلیفه

برندگان 26 شهریور

محسن مطیع دولت   یزد

رحیم منجلی             نصیر شهر

خداداد حسین زهی   زاهدان

حسن احمدی            بندر گناوه

محمد کلاوشی          سمنان

فائق کریمی یلقوز آغاج            تهران

مریم جودکی رشنو   خرم آباد

منصور رحیمی        سنندج

معصومه احمدآبادی نیشابور

اسماعیل رحیمی حیدرآبادی     جهرم

مائده متقی قه           تهران

مریم بیک               یزد

یحیی حسین زاده      وراوی

محمد سلیمی             بن

احمد ملاح                گرگان

صدرا طیبی و علی جمالی       شهرضا

زهرا قاسم زاده بجندی            گرگان

علی اکبر حسینی     مشهد

سید رضا هاشمی     تهران

صالح بدری          تهران

“مهر سپهر” همزمان با سپهری شو برگزار می‌شود

همزمان با آغاز سال تحصیلی از 25 شهریور ماه “مهر سپهر” در کنار جشنواره سپهری شو برگزار می‌شود.

تمامی دارندگان دستگاه کارتخوان پرداخت الکترونیک سپهر در اصناف لوازم التحریر، کیف و کفش، پوشاک، مدارس، آموزشگاه، دانشگاه، خدمات چاپ و تکثیر و کتاب فروشی‌ها با شرکت در این قرعه کشی از 150 جایزه صد هزار تومانی بهره می‌شوند.

قرعه کشی این جشنواره هر شب ساعت 21 همزمان با جشنواره سپهری شو انجام می‌شود.

برای اطلاع از اخبار این جشنواره می‌توانید به لینک اینستاگرام مراجعه نمایید.

https://instagram.com/pardakhtelectronicsepehr

 

اسامی برندگان 10 تا 15 شهریور

10 شهریور

مهدی رضایی اول           مشهد

محسن عظیم زاده تهرانی مشهد

ستاره جالوسی    قزوین

نصرت اله طهماسبی        سرخرود

حدیقه دلسوز لشکربانی    رامسر

محمد قاسمی     نیمبلوک

محمد علی مبینی           اراک

مریم نوچمنی     گرگان

حسین هژبری     مشهد

عزت‌ حیدری فر اصفهان

11 شهریور

اکبر امینی         مشهد

غلامرضا صادقی گرجی    بهشهر

معصومه رحیمی نیشابور

محمد رضائی      اراک

شهریار جعفری   شهریار

ژاله عباسی        هشتگرد

محمد جاملو       تبریز

عباس زارعان      اصفهان

سارا شیخی        کرج

حسین موشانی  مشهد

12 شهریور

مجتبی شفیعی   حاجی آباد

جمال فلاح زاده  شیراز

رحمان صادقی    کرج

عباس گلیج        تنکابن

داود میرشاهی    زاهدان

رضا سیدی مرغکی          کرمان

علی اکبر امیری  کرمانشاه

مهدی هوشمندی            اردکان

وفا ثمره ای        ارومیه

پرویز تیموری بخش       تهران

13 شهریور

غلامرضا کوثری لنگری    مشهد

علی فردباستان   تهران

سید احمدرضا خیام نکویی           اصفهان

محسن قشقایی   صباشهر

ربابه رشادت زاده مشهد

سید علی حسینی ابراهیم آباد       مشهد

هاشم لاغری       تویسرکان

عبدالله پوشه       مهاباد

ناصر جباری       مشهد

سهیل سلیمانی  مشهد

14 شهریور

فاطمه کیانی سرکله        رودسر

مبین ابراهیمیان سردشت

اسد سوری لکی  کوهدشت

حاجی کریم حسن زاده    گالیکش

علی شاهینی      عسلویه

علی اصغر زارع    یزد

محمد تفضلی مهرجردی  یزد

فرشاد بهادری قلاتی        شیراز

سعید چنانی شمخی پور  شوش

مظفر جعفری نیا رفسنجان

15 شهریور

نگهدار درده        خمیر

سعید ایری         بندرترکمن

محمد گیلانی لاریمی      جویبار

یحیی رمضان پور تهران

فاطمه عرب سلغار           کرمان

سعید فراهانی     تهران

حسن نجاتی مقدم          کاشان

عبدالحمید چشم رسیده گرگیج    زهک

قنبر صمدی       قم

ربابه مهدیون     کرج

اسامی برندگان 5 تا 9 شهریور

 

5 شهریور

اسماعیل آرامی        قم

علی سلمانیان           تهران

فرزاد مرادی اصل  خرمدره

حسین ابولحسن زاده یزدی       سیرجان

کاظم تقی پورکانی   خوش رود پی

قربانعلی غلام پور   اصفهان

نجف نجفی لیسار     تهران

شعبان دوستدار شیخ احمد        اردبیل

کامل نادریان            سقز

میثم زین الدین       تهران

 

6 شهریور

ریحانه دماوندی       گرگان

سعید کریمی             کیان

قاسم احمدی             یزد

محمد عابدی             حمیدیا

میلاد شهری باف     یزد

مهرداد درخشانی     اهواز

فرزاد علیزاده           شیراز

جعفر سهرابی کرمانشاهی       تهران

نگار فرج پور بیژگردی          بروجن

حسن کریم پور       قم

7 شهریور

سمانه حسینعلی زاده سرایدشتی               رودسر

مهدیه عبدالعلیان      یزد

ایمان استاددرعلی    دزفول

سید کاظم موسوی    شوش

محمد دهقان محمدی مشهد

سعید نعمتیان            تهران

وحید و ابولفضل محب محمدی گوگد

محمد حسین شریعت رضوی   تهران

حسن معین فارسانی جلگرد

عبدالحمید یزدانی دهاقانی        دهاقان

احمد جنت فریدونی  رامسر

رضا نهتانی             حاجی آباد

میراسد مقیمی اصل رشت

زهرا محمدی خشندرق            تهران

کیانوش بالادست_ فرامرز حاجی پور ویشکائی      رشت

سید محمدرضا جهاندیده           مشهد

حسن طاهرخانی      تاکستان

امید جهانشاهی جواران            کرمان

فرزاد خوشنود          بندرعباس

مصطفی فرج خواه  تهران

8 شهریور

مسعود انصاری       بوشهر

سید رضا رمضان زاده            شیروان

ابولفضل خاجوی      یزد

آذر زارعی              دره شهر

محدثه آتشی             بندرگناوه

مجتبی معتمدی پور  بندرعباس

انوش نصیری دوگر فردیس

میثم عبدی تربقان     کاشمر

حسین شرفه مناطی  اهواز

اسماعیل ابراهیم آبادی          کرمانشاه

9 شهریور

جواد حاتمی             نورآباد

کمال فلاحی بوکانی بوکان

مصطفی کاظمی مجد               قم

حیدر یاری نژاد       ایلام

محمد سلیم بهرام زهی راد       پیشین

امان اله صفرزهی   دوست محمد

فرامرز شه بخش     مشهد

محسن فتحی نژاد     تهران

جواد رضایی           تهران

رامین محرربابایی و حمیدرضا باقری دوست       تهران

 

اهدای خون پرسنل پرداخت الکترونیک سپهر

رگ‌های حیات آدمی فقط در خون خلاصه نمی‌شود بلکه مهربانی و همنوع دوستی است که نمایانگر انسانیت است.

در واپسین روزهای تابستان، پرسنل شرکت پرداخت الکترونیک سپهر دعوت به مهربانی را پاسخ گفته و میزبان سازمان انتقال خون شدند.

در راستای عمل به مسئولیت اجتماعی، حدود 70 نفر از پرسنل شرکت پرداخت الکترونیک سپهر در اهدای خون شرکت کردند. خون‌های اهدا شده، طبق گفته کارکنان سازمان انتقال خون، در درمان بیماران سرطانی، سوختگی و داروسازی و جراحی تاثیرگذار است.

امید که با انتشار مهربانی‌های اینگونه سهمی هرچند کوچک اما اثربخشی در سلامت جامعه داشته باشیم.

اسامی برندگان 1 تا 4 شهریور

اسامی برندگان 1 تا 4 شهریور

ا شهریور

بهنام محمدی چنارستان            یاسوج

حسین بازگی            دیهوک

فرح ناز پورمیرزا   تالش

علی صبوری فرد     قم

سعید صدوق            لنگرود

حاجیه ترک              اسدآباد

فرشید سلاحی          ایرانشهر

نرجس درویش         نوشهر

وحید دالوند              بروجرد

سید رضا اسحقی توت             مشهد

 

2 شهریور

شهین اسکویی اصل مراغه

زینب کشاورزیان     دامغان

میرحسن جعفری آلوجی           تهران

محمدرضا آقاپور_حمیدعباسی تبریز

سیاره فرضعلیپور    تنکابن

مرضیه بازیاری      اصفهان

جلیل مهدوی            تهران

محمد تفضلی مهرجردی          یزد

نواب اوتمان زی      شیراز

فردین کاظمی        قایمیه

3شهریور

ایران دهقان آزاد      پرندک

سید سجاد دیوکلائی  بابل

محمد صباحی          سیراف

فرزاد اصلان زاده حور           آستارا

هادی نوروزی         اردبیل

جواد حسنی              کاشان

رشید رحمنزاده        بوکان

عقیل قریشی            بندرعباس

کامران باقری فر      خرم آباد

سید سعید سجادیان مرزبالی    بابل

4شهریور

شهره زارع دهقانانی               شیراز

اله قلی کوچکی        گنبدکاووس

شمس الدین رضازاده بندرعباسی            کرج

هادی حکم آبادی      سبزوار

فرهاد نجفی              کرمانشاه

احمدعلی مرزبان     مرودشت

سیدمحمدعلی ضیابخش            بابلسر

شیرین خدادادیان      مشهد

سجاد میری              تهران

عصمت حسینعلی زاده شهن آبادی        مشهد

اسامی برندگان 27 تا 31 مرداد

اسامی برندگان 27 مرداد

زین العابدین بهروزی نشتارود

هما فلاح  کرج

علی اکبر مداری کته شمشیر   سفیدسنگ

سلام فیض بخش      سقز

هادی بیگدلی            زنجان

عبدالرحیم توسلی     آق قلا

فرهاد علیدوست میانرزی        فومن

علیرضا دارابی        تهران

غلامرضا رمضانی خرم آباد    چناران

محمد سلیمانی          بوکان

برندگان 28 مرداد

نابهزاد رحیمی         ارومیه

مهران قراگوزلو       تهران

سلام محمودی          سقز

داود عرب                ساوه

سعید الیاسی دهنویی کرمانشاه

محسن قمی               چمخاله

فریبرز خدابخشی     کرج

مرضیه دهقان نیری یزد

محمود عرب بازمانده رفسنجان

غلام سخی محمدی  مشهد

سیده نجمه حسنی     بندر انزلی

احمد دل پیشه           تبریز

مصطفی رفیعی       فریدونشهر

منصور اصلانی      تهران

اسماعیل راد             یزد

بهمن مولایی            زنجان

خالد مقدسی              میرآباد

سید مجتبی رییسیون سیستانی  مشهد

مرتضی نظری سفیدان            تبریز

سید محمود حسینی پناه             نیشابور

علی پور اباذری      حاجی آباد

ناصر نیک رو         مشهد

علی خاکی باشسیز   تبریز

حسن عبدالهی          بوکان

زهرا تارخ               اراک

امیر حسین اردانی   تهران

محمد رشیدی           سقز

امین مزینانی            تهران

علی اکبر جعفری دستجردی    قم

رسول رحمتی نژاد  مشهد

برندگان 29 مرداد

مهدی آقامحمدی       ابهر

علی اصغرزاده ریحانی           اهر

ابولفضل براتی        رزن

حسن رحمتی قلعه کلی             صومعه سرا

عبدالعزیز خانه شیر فاضل آباد

اصغر رحیمی          تهران

موسی وکیلی            محمدیار

مسعود غفوری         مشهد

سعید نیک خصلت   تهران

امام داد نظری بهن آباد         حاجی آباد

برندگان 30 مرداد

مهراد اسمعیلی         سرعین

حمید محمودی          رشت

محمد پالانی             کرمانشاه

ابراهیم کرمی چمگردانی         چمگردان

حمید عبدی بخشایش بخشایش

قاسم نیک کار          تهران

اکرم یعقوبی ساردو  ماهان

اصغر محرابی اصل پاکدشت

سيده زینب مرادپور لاریمی     ساری

هادی فتحی           قم

برندگان 31 مرداد

فاطمه زارع             بیضا

قیصل رشید پوران   بندر لنگه

نرجس اسکندری     گرگان

محمدرضا نوری قزلجه           تیکمه داش

سید ساجد غنم گیر   آستارا

میثم شرزه ئی          شیراز

زهرا یاوری             گلپایگان

سید محمود سیدالموسوی          مشهد

قربانمحمد بشک       بندر ترکمن

علی رضا بیابانی قصبه           رشت

محمود توفیقیان        مهدی شهر

مهدی باقری             تهران

جواد جباری             تهران

مجتبی ادیب             سیرجان

مرتضی محمدی      مشهد

کامران علی نیا میاندهی          صومعه سرا

حمید آزمون تهران

سید حسن حسینی     نیر

محمد حسین شکری لواسان

اسامی برندگان 24 تا 26 مرداد ماه

اسامی برندگان 24مرداد

عایشه شمسی           میرآباد

غلامرضا مسلم طالبی              قم

ولی تلاوتی              تهران

طاهر درویشی         مهاباد

جواد بیرجندی         مشهد

داود دوست              اسلامشهر

فائق مصطفی پور    بوکان

مریم گروگیان          سیریک

نجمه حاج حسینی سخویدی      یزد

فردین یاری              کرمانشاه

 

اسامی برندگان 25 مرداد

حسین عزیزی          ورامین

نظر علی علی اکبر علی محمد باقری جعفری باقری               مشهد

رضا صادقی ورجانی              تهران

محمد حسین عابد      سبزوار

محمد بصیر رضایی ساوه

زهرا میرزا علی سه شاهی      اقبالیه

محمد عسگری         گلوگاه

عباس آغاز               تهران

حسین بذرافیل آبادی فارسان

عزیز ترکمانی نژاد میناب

اسامی برندگان 26 مرداد

میثم بیات اراک

هادی کشتکاران       شیراز

نبی اله جاوید           تهران

محمد عفتی قزلگچی تهران

علم محمدی              سرباز

علی گرجیان الهایی  اهواز

رسول بیوک            شیراز

علی اصغر ابراهیم چهارم        تبریز

فرهاد باریکانی        باقرشهر

حسین رابط           زنجان

 

برندگان 21 تا 23 مرداد

برندگان 21 تا 23 مردادماه به شرح ذیل می باشند:

21 مرداد:

حمزه دلفی               اهواز

فاطمه خوشحال        سمنان

ابراهیم برزگرزاده   سیه چشمه

اکبر نعمتی              چوبر

خالید پیروتی            میاندوآب

محمد چیانی             فریدونشهر

جعفر عزیزیان احمدآباد           میاندوآب

کامران محمدی بالا گغشه        لشت نشا

پرشنگ سلیم زاده     بوکان

سیامک ظهمززاده    ارومیه

خدیجه فلاح              نور

ادریس بلکامه          پیشین

زری فاطمه سلطان سرابندی سرابندی    مشهد

سعید شاهمرادی       تهران

محسن نجف زاده      مشهد

حامد محمدانی ریگی               زاهدان

اصغر سمیعی          مشهد

فاطمه حسین زاده گورابسری  کرمانشاه

سید حسین جاسمی    کرمانشاه

ابولفضل رستگار     گرگان

22 مرداد:

سید ابوالقاسم فرهی بوشهری   بوشهر

محمد هادی خرقانی شهریار

مرتضی غفوری      اسالم

ناصر طراح             مشهد

هیوا مبرا سنندج

حسین اکبری            وراوی

منصور رفعتی         سمنان

سید جواد زین الدین مشهد

اسماعیل احمدی       فرخ شهر

سید امین موسوی     جم

23 مرداد:

امین آل طه              بجنورد

نصیر حق شناس جلیل آبادی    شیرلز

حجت اله اسمعیلی    بویین زهرا

عربعلی فروزان دشتکی          شیراز

سامان معروفی اقدم  پیرانشهر

یوسف فرج زاده میران            تهران

رضا ناصرنعیمی اول              ارومیه

پیمان ابوالفتحی        ارومیه

فرزاد دادفرنیا          یزد

کیومرث کاظمین ماسوله          فومن