اسامی برندگان 23 مهر تا 3 آبان

اسامی برندگان 23 مهر تا 3 آبان به شرح ذیل است:

اسامی برندگان 23 مهر

حمید اله اسحاق زهی               قشم

حمید قیم   آبادان

حکیمه خاتون حاجی تشکری   قشم

مرتضی عزیزپور    زنجان

میثم صفائی آبکنار   کیش

اصغر امیری نیا      چابهار

محمد کاظم کاوندی  زنجان

محمد حنیف آشیان    چابهار

مریم صادقی مقدم بیجاری      کیش

اسامی برندگان 24 مهر

صغری توکلی          تنکابن

سیدعلی اکبر میرمحمدی         یزد

افشین مهرنگ          تهران

مقصود باقری افشرد تبریز

خلیل سلامت ابراهیمی             تبریز

رقیه رحمانی پیچا    بابل

صادق مهدی پور     تهران

ناصر اسحاقی          مشهد

محمد بنیادی             رشت

علی هرندی نژاد     نجف آباد

اسامی برندگان 25 مهر

احد علیدادی             خنداب

امین الله غلامی        تهران

سید ابولفضل عقل مندصرمی  قم

محمدمهدی امامی     یزد

عباس خلاده             بندرعباس

سیما میرحاج            سمنان

اصغر دانیالی           ملایر

فرج اله طاهری اردکانی          یاسوج

هادی راهرو مقانلو  مشگین شهر

عبدالکمال کر           بندرترکمن

سید هادی یحیی زاده بجنورد

جواد بیاد  شیراز

ابوالقاسم غفوری      خمینی شهر

راضیه شنبه زاده     شوشتر

اسدالله کریمی حاجی خادمی     ميناب

سعید دهقان              بیرجند

ارسلان آقایاری        سنندج

ساناز آروند              ایذه

ایمان قنبری             شیراز

بهنام اصغری        کاشمر

اسامی برندگان 28 مهر

محسن رستگار حسین آذر        کیش

حوریا اسماعیلی       کیش

احسان عطارنیا        چابهار

احد علاقه بندی        زنجان

تاج محمد شهدادزبی چابهار

پرویز حسنی            زنجان

علی آلبوغبیش          آبادان

فریده سغاری لافتی  قشم

فاطمه ضروری      قشم

اسامی برندگان 29 مهر

امیر پازوکی            گرمسار

رمضان دلیر بیگدیلو                پارس آباد

علیرضا جعفر دهباشی             شیروان

یوسف نوران            گل تپه

عزت‌ زارعی           سقز

آذر شاه حسینی        اراک

ناصر احمدیان         ایلام

سید محمدرضا موسوی            قم

سیدحمید اکبری        قاین

سید محمد پروین     یاسوج

اسامی برندگان 30 مهر

مجید سعادت فرنوش غفارزاده خوی

امیر عظیمی            بویین زهرا

اسماعیل اشراقیان بروجنی      بروجن

محمد فرزانه            نخل تقی

سید هادی فتحی سپهوند           خرم آباد

سعید سرگزی           زاهدان

مرجان اسداللهی       تهران

سعید اکبری             محمدشهر

علی اشرف حقیقی   کرمانشاه

محمد اکبری نژاد    رفسنجان

اسامی برندگان 1 آبان

منصور بلوچ            چابهار

اکبر جعفریان           زنجان

لیلا حسین زاده         کیش

مهسا نوری              زنجان

مرشد جعفری قشمی قشم

علی نظری راسته کناری         کیش

قادربخش پوشه        چابهار

محمد هدری صلغی قشم

اسماعیل موسی زاده زنجان

قاسم داودی فر       خرمشهر

اسامی برندگان 2 آبان

محمود مغناطیسی    شیراز

آرزو داداشی توفیقی آمل

خسرو باقری            صفاشهر

شهرام تقی پور         تهران

وحیده نعمتی            بندرگز

عبدالمنان باریکزهی یزد

ایمان سورانی          آبادان

محمد صادقی بخی   یزد

سعید رحیمی            مشهد

شهرام برازنده          بندرعباس

امین حیدری بابا شیخ خطی     اصفهان

پژمان فرزام نیا        مسجدسلیمان

سیروس محمدی       آستارا

مهدی نصیری عنبران             مشهد

عبداله اسماعیلی       مرند

سجاد نادری سرموری             درگهان

فرض اله مختاریان سفیده خوان               تبریز

منوچهر کارگشا دلیوند             بازارجمعه

احمد کاریزنوی        ساری

محمد حجازی        اصفهان