کسب۷ رتبه برتر کشور توسط روابط عمومی شرکت پرداخت الکترونیک سپهر

تاریخ انتشار : ۶ دی ۱۳۹۹

شرکت پرداخت الکترونیک سپهر در پانزدهمین جشنواره ملی روابط عمومی در چهار رشته رتبه اول و در دو رشته رتبه سوم را کسب کرد و در مجموع در رنکینگ برترین روابط عمومی های کشور در جایگاه دوم ایران پس از شرکت مخابرات ایران ایستاد.

روابط عمومی پرداخت الکترونیک سپهر که پس از تحولات ساختاری و مدیریتی این شرکت در اواخر سال ۱۳۹۷ و با افزایش سرمایه بانک صادرات ایران به گروه مالی سپهر صادرات پیوست از ابتدای سال ۱۳۹۸ با حضور حمیدرضا نیک نژاد بعنوان مدیر روابط عمومی دوره تازه فعالیت خود را آغاز کرد.

در پانزدهمين جشنواره ملي انتشارات روابط‌عمومي كه با حضور محمد خدادي معاون امور مطبوعاتي و اطلاع رساني وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامي و جمعی از اساتید روابط عمومی ایران برگزار شد پرداخت الکترونیک سپهر در رشته های انیمیشن، برنامه ویدیویی کوتاه، مالتی مدیا و خلاقیت بعنوان برترین روابط عمومی کشور رتبه اول و در رشته های کلیپ، اینفوگرافی و موشن گرافی رتبه سوم کشور را کسب کرد.

شایان ذکر است، جشنواره ملی روابط عمومی که هر ساله و به همت انجمن متخصصان روابط عمومی ایران برگزار می شود معتبر ترین رویداد رقابتی روابط عمومی کشور است.